Zamów portret

Dlaczego warto mieć taki portret?

  • Aby sprawić komuś prezent. Mamie, dziewczynie, dziadkowi 🙂
  • Dla siebie samego, aby poczuć się jak z bajki!
  • Abyś mógł poznać mój proces od kuchni. Pokazuję Ci szkice, dobór kolorów. Czasem tłumaczę, dlaczego robię coś tak, a nie inaczej. Doradzam, dzieląc się swoją wiedzą.

Jak wygląda proces?

1.Na początku proszę o przesłanie kilku zdjęć. W sekcji FAQ dowiedz się jakie zdjęcia najlepiej przesłać. Posłużą im one do budowania portretu.

2. Pytam o to, jak chcesz, żeby wyglądał obrazek. Możesz zdać się całkowicie na mnie. Ale może zależy Ci na odpowiednim kolorze? Typowej dla Ciebie fryzurze? Ubraniu albo okularach? Dodaj coś swojego :).

3. Prezentuję wstępne szkice – zazwyczaj jest ich od dwóch do pięciu. Wybieramy wstępną pozę – bez zwracania uwagi na szczegóły. Każdy widzi siebie inaczej – dlatego ważne jest, aby na tym etapie, w którymś szkicu ujrzeć siebie.

4. Pokazuję lineart lub szkic digitalowy do akceptacji. Jeśli masz uwagi na jakimś etapie, to nanoszę poprawki.

5. Prezentuję różne warianty kolorystyczne. Robię to na podstawie wywiadu przeprowadzonego na początku.

6. Pokazuję Ci, jak idą prace. Jeśli masz uwagi, zgłaszaj je.


7. Daję możliwość wyboru, jeśli nie jestem pewna, którą opcję byś wybrał/a.

8. Na końcu otrzymujesz efekt w postaci pięknego portretu. Płatność jest na końcu ;).

! Jeśli zrezygnujesz w połowie prac, a ja już poświęciłam godziny na pracę, to umawiamy się na mniejszą kwotę (zależnie od postępu prac). Nigdy mi się jeszcze taka sytuacja nie zdarzyła. Robię wszystko, byś był zadowolony z efektu!

Czas wykonania

Jeśli do mnie napiszesz, informuję Cię o wolnym terminie. A później zaczynamy!
Od rozpoczęcia prac mija zazwyczaj:

1-3 tygodnie
_ _ _
Optymistyczny przypadek to tydzień, realistyczny dwa tygodnie, pesymistyczny 3-4.

W ekstremalnych przypadkach może to być nawet 3 dni – jeśli będziesz odpisywał sprawnie, napiszesz, że bardzo zależy Ci na szybkiej realizacji, a ja akurat będę miała wolne dni, to czemu nie?

Od czego zależy czas? Od liczby poprawek. Od tego jak szybko odpisujesz na moje maile. Od czynników losowych (natłok zajęć, choroba).

Poprawki

Nie ustalam liczby dopuszczalnych poprawek. Jest to portret swobodny, bajkowy, więc jeśli widzisz coś do poprawy – informuj mnie na bieżąco!

Najlepiej będzie jeśli zrobisz to na odpowiednim etapie. Tzn. napisz mi, że chcesz zmienić kształt ust na etapie szkicu digitalowego, a nie, gdy skończę portret. Ale nawet jeśli wcześniej nie zauważysz, nie ma problemu. Po prostu chcę uniknąć sytuacji, w której zrobię 80% portretu, a ktoś chce zmienić pozę – wtedy jest to jak dekorowanie zakalca :D.

Bardzo ułatwi mi jeśli zgłosisz drobne poprawki w jednym mailu – zbierz je wszystkie i napisz na raz. Nie dozuj jak smakowitego nektaru :D.

To są ogóle zasady, ale przede wszystkim ważne jest, abyśmy dostosowywali je do swoich potrzeb :).

Formaty

Pliki digitalowe zapisuję w dowolnym formacie (zazwyczaj prosicie o png/jpg). Jeśli chcesz wydrukować portret, poproś mnie o konwersję do CMYK i format pdf.

Portrety promarkerami wykonuję w formacie A5, A4 oraz kwadratowym (wycięty z A4).

Cennik bajkowych porterów

Typ rysunkuCena
Digital portret BAJKOWY300 zł
Digital portret BAJKOWY + prawa autorskie300 zł (+50% ceny) = 450 zł
Projekt logo dla marek osobistych w formie ilustracji + digital portret BAJKOWY jako bonus + oświadczenie/umowa przekazania praw autorskich (dobra opcja dla blogerek i firm!). Więcej informacji TUTAJ800 zł
Promarkerowy portret BAJKOWY A4320 zł
Promarkerowy portret BAJKOWY A5270 zł
Usługa dobrania ramki50 zł + cena ramki

Jeśli chcesz zamówić specjalny portret (szkic ołówkiem, akwarelowy, inny), spytaj o dostępność i cenę.

Portrety promarkerowe

Portety digitalowe

Przykładowe realizacje w nagłówkach blogów

Jesteś blogerką i potrzebujesz logo-ilustracji? Nie wiesz, czy portret to dobre rozwiązanie? Zobacz ofertę specjalnie dla Ciebie!