Portret bajkowy

Idealny prezent urodzinowy • Portret dla przyjaciółki lub chłopaka • Prezent dla dziecka • Niespodzianka dla rodziców • Avatar w mediach społecznościowych • Personalizowana ozdoba do Twojego pokoju

Przykłady portretów

Poniżej znajdziesz przykładowe realizacje. Robiłam porterty-logo dla takich blogerek jak: Ania MalujeBlondHairCareFood Life LoverkaEwelina Gac, Kulinarne Nawigacje i Hakerki Sukcesu.

Cennik

1 OSOBA – popiersie

300 zł

Dodatkowe opcje płatne: 

Proces

przesłanie zdjęć i wstępny wywiad

W sekcji FAQ dowiedz się jakie zdjęcia najlepiej przesłać. Posłużą im one do budowania portretu. 

Opisz w mailu swoje wstępne sugestie – kolory, cechy szczególne, pozę, minę – co tylko przyjdzie Ci do głowy.

alternatywna wersja kolorystyczna

1 lub 2 szkice

bazowe kolory

Zaprezentowałam 2 rodzaje ubrań. Zdecydowałyśmy się zmienić ubranie na bluzkę łódkę i kolor włosów na fioletowy wg sugestii klientki.

alternatywna wersja kolorystyczna

koniec

Pytania i odpowiedzi

W zależności od napływu zleceń czas ten bardzo się różni. Niekiedy jest to miesiąc, a niekiedy nawet jeden dzień, jeśli akurat “wstrzelisz” się w wolny termin. Mailowo informuję o tym, kiedy jest pierwszy wolny termin. Pamiętaj, że w okresie świątecznym czy okolicznościowym (Dzień Matki, Dzień Kobiet) terminy mogą być zajęte, dlatego zarezerwuj termin z wyprzedzeniem.

Możesz zdać się całkowicie na mnie, ale warto, abyś napisał/a wszystkie wyobrażenia o portrecie. Jakie kolory lubisz? Jakie są cechy szczególne osób na portrecie (ulubione kolczyki, bluzka, typowa fryzura, okulary)? Czy mają mieć otwarte czy zamknięte oczy? Jaki nastrój ma panować (zabawny, radosny, poważny)? Jaki styl portretu Ci odpowiada? Możesz załączyć przykłady moich prac lub innych inspiracji. Przygotuj informację, czy będzie potrzebny paragon czy faktura.

Od momentu realizacji ubiegają około 2-3 tygodnie. Czas może być krótszy lub dłuższy, zależnie od komunikacji i zdarzeń losowych.

Wybierz jak najwięcej różnych zdjęć. Minimum to 3 zdjęcia, optymalnie ok. 5-6 na osobę. Pamiętaj, aby były one wyraźne. Mogą być pod różnym kątem, nawet z profilu, abym miała lepsze pojęcie o wyglądzie głowy. Załącz też takie zdjęcie, do którego chcesz, aby portret był najbardziej podobny.
W przypadku portretów rodzinnych nie ma potrzeby wysyłania zdjęć, na którym jesteście wszyscy razem.

  1. Uzgadniamy termin i rozpoczynamy wtedy współpracę. W międzyczasie proszę o wysłanie zdjęć i maila z sugestiami.
  2. Prezentuję wstępny szkic/szkice, które służą zamiast opisu pomysłu. 
  3. Prezentuję szkic szczegółowy.
  4. Pokazuję lineart i wstępne kolorystyki.
  5. Pokazuję pokolorowany i pocieniowany obrazek. Na tym etapie można spokojnie zmieniać wszystkie kolory.
  6. Szczegóły i dopieszczenie 😉

Liczba etapów może się różnić w zależności do ustaleń z poprzednich etapów.

Nie limituję liczby poprawek, bo chcę, aby finalny efekt spełniał Twoje oczekiwania. Wiem, jak trudno przekazać wizję słownie, dlatego każdą poprawkę zobaczysz na kolejnej wersji. Wymagam jedynie, aby były one w jednym mailu na danym etapie pracy (tzn. jeśli szkic został zaakceptowany, nie uwzględniam

 poprawek do całkowitej zmiany pozy na etapie lineartu czy kolorowania). Etapów prac jest ok. 3-6.

Jeśli zależy Ci na większym podobieństwie do zdjęcia, poprawki upodabniające są na samym końcu.

Portret jest na użytek własny tzn. może być stosowany w mediach społecznościowych, wisieć na ścianie, reprodukowany i rozdany rodzinie czy umieszczony na zaproszeniu. Nie może być jednak emblematem firmowym (np. firmy rodzinnej) i znakować jej produktów tzn. ulotek, opakowań czy służyć za logo – w tym celu należy dodatkowo wykupić prawo autorskie w cenie 50% wartości zamówienia.

Jeśli zamówisz wersję jedynie plików elektronicznych dostaniesz pliki *.png z białym tłem i z przezroczystym, wersję na Instagrama oraz wersję *.pdf do wydruku.
Jeśli zamawiasz wydruk, dodatkowo otrzymasz jakościowy wydruk na papierze fotograficznym, który nadaje się do ramek i antyram.

Zamów

Napisz do mnie tutaj lub na maila szufladamart@gmail.com, aby zarezerwować termin.

Informacje, które warto zawrzeć:

Icons made by Freepik from www.flaticon.com