Kalendarz 2019


Siła jest kobietą!

Pod takim hasłem powstał kolorowy i kobiecy kalendarz 2019. Bo my, kobiety, jesteśmy silne! Emocjonalnie nie do zdarcia, a na zewnątrz zwiewne i wrażliwe. Czy to nie fascynujące?

Kalendarz można pobrać z bloga Natalii Sławek jestrudo.pl lub bezpośrednio stąd (proszę o pobieranie kalendarza tylko z tych źródeł!):


Na blogu utalentowanej fotografki Natalii możecie przeczytać, kim są kobiety z kalendarza. Inspirujące, piękne i dające tyle od siebie. Koniecznie dowiedzcie się o nich więcej!


Bonus

Do kalendarza dołączam bonus w postaci 12 kartek na każdy miesiąc, na których wypisuje się swoje cele. Mogą wisieć dumnie na ścianie lub leżeć spokojnie w szufladzie. Niedługo 2019, a postanowienia na cały rok potrafią człowieka przytłoczyć swoim ogromem. Ale podzielenie ich na miesiące wydaje się już do „ogarnięcia umysłem”.

Do czego możesz wykorzystać kalendarz?

  • jadłospis – wpisz codziennie jaki obiad chcesz przygotować,
  • nastrojownik – wpisuj buźki uśmiechnięte oraz smutne i śledź swój nastrój,
  • habit tracker – każdego dnia zaznaczaj, czy wykonałeś swój nawyk,
  • finansownik – zapisuj wydatki, których się dopuściłeś każdego dnia – po miesiącu zobaczysz, na co przeznaczasz fundusze,
  • planner postów – jeśli jesteś blogerem lub prowadzisz stronę, wiesz o czym mówię, daty planowania treści w mediach społecznościowych to teraz konieczność,
  • lub po prostu zwykły sprawozbieracz – dentysta na 13:00, prezent dla Tomka na pierwsze urodziny, ważny test.

Przeczytaj też wpis o dokładnym powstawaniu kalendarza.

Mam nadzieję, że pomysł i wykonanie przypadną Wam do gustu!