Celownik. Nie przypadek!

Jeśli czujesz, że dopadł Cię brak poczucia sensu i celu, a potrzebujesz sprzymierzeńca, który przyjmie Twoje myśli i pomoże się zebrać, to Celownik jest dla Ciebie.

 Wyceluj swój cel i nie pozwól, by Twoim życiem kierował przypadek!

Celownik to narzędzie, które mi pomaga w realizacji większych celów. Nie chciałam pisać na nowo w zeszycie tych samych treści, więc zrobiłam uniwersalny, drukowany szablon. I przy okazji chciałam się podzielić z Wami tym, czego sama używam. A wiadomo, że jak człowiek robi coś dla siebie, to robi to starannie i ładnie.

Przyświeca mi dywiza, że doskonałość to umiejętność zawarcia rzeczy w prostocie. By nie było za dużo, a wszystko, co jest potrzebne. Dlatego, zebrałam samą esencję w Celowniku. To tak jakbym zrobiła obiektowi jak najmniej zdjęć z różnych stron, a jednocześnie jak najdokładniej go w ten sposób opisała.

Konkretnie i na temat. Tak, by 10 minut dało się wypełnić. Nie dłużej, abyśmy nie mieli poczucia, że działamy, pisząc jedynie o naszych planach na kartkach.

Co da Ci Celownik?

Celownik nie tylko pozwoli Ci trzymać swoje cele spisane i klarowne zawsze przy sobie. To skuteczne narzędzie motywacji. Wklej go do zeszytu, powieś na ścianie lub noś w kalendarzu lub miej w szufladzie biurowej.

Pytania z sekcji Mentalność pozwolą uporać Ci się ze swoimi słabościami. Odkryć, czy cel jest dla Ciebie. Czy naprawdę chcesz ćwiczyć, czy decydujesz się na to, bo wszędzie widzisz wysportowane ciała, koleżanka zaczęła albo masz ochotę więcej przebywać na łonie natury. Odkryjesz, jak postawić sobie taki cel, o którym na samą myśl będą swędziały Cię ręce, by zacząć.

Pytania z sekcji Czasowo określą dokładnie, co masz robić i kiedy. Jest to bardzo ważny etap, dzięki któremu Twój cel nie jest rozmyty, ale zobowiązujący.

Instrukcja szczegółowa podpowie Ci, co możesz wpisać w rubryczki, a dodatek motywacyjny pomoże dotrwać do końca realizacji i da Ci wiele wskazówek, dzięki którym naprawdę będziesz TAM.

Jak wygląda?

Są to 4 szablony (różniące się obrazkiem) do samodzielnego, wielokrotnego druku. Są w formacie A4 oraz A5. Całość jest zachowana w kobiecej, prostej formie. Na każdym z szablonów znajduje się inna znana aktorka w jednej ze swoich ról. Poznasz je wszystkie?

Jak go zdobyć?

Odwiedź sklep internetowy! Pamiętaj, że liczba sztuk jest ograniczona :D. Promocja trwa do końca tego roku.

-18dni -23godzin -41minut -35sekund

Co się w nim znajduje?

W cenie są:

📝4 szablony celownika,
📋instrukcja krótka i dłuższa,
📔przykładowo wypełniony celownik
🎁bonus motywacji.

W Celowniku są wszystkie potrzebne rubryczki i pytania, które pomogą doprowadzić Cię do celu. Sprawdzają się u mnie dobrze, a doszłam do nich metodą prób i błędów.

A na końcu czeka Cię odrywany kupon nagrody!

Dodaj komentarz